O magazíne

PrinTTalk je online magazín spoločnosti Polygrafické centrum, s.r.o. (nielen) o polygrafii a jej súčastiach, ale aj o rôznych inšpiráciách a tipoch, o ktorých je dôležité v podnikaní hovoriť. HOVORIŤ trochu INAK, jasne, inovatívne, ľudsky a so zreteľom na pridanú hodnotu šírených informácií. Náš obsah je preto tvorený viacerými profesionálmi – odborníkmi z fachu a ľuďmi s reálnymi skúsenosťami z oblasti tlačovín či biznisu.

Svet PrinTTalk nie je čierno-biely, ale ponúka pohľad na farebnú perspektívu súrodých činností, ktoré sú späté s technológiou, doplnkovými službami, inovatívnymi možnosťami a inšpiratívnymi riešeniami. Poďte s nami objavovať zákutia polygrafie a jej súčastí. Odhaľte nový rozmer prepojenia v tom, čo ste možno doposiaľ nosili len v šuflíkoch svojej predstavivosti.

U nás získate informácie z prvej ruky a dostanete prístup k obsahu, ktorý môže byť kľúčom k vybudovaniu niečoho nového, funkčného a zároveň prospešného pre vašich zákazníkov.

A aké budú naše hlavné témy?

Polygrafia a služby

Špecifické odborné informácie z oblasti technológií tlače, povrchových úprav, knihárskeho spracovania, používaných materiálov a doplnkových služieb.

Inšpirácie

Inšpiratívne poznatky z produktových tlačiarenských riešení, príbehy úspešných, názory klientov a prehľady podujatí z odvetvia.

Print manažment

Informácie o samostatnom segmente Print manažmentu, jeho postavení na polygrafickom trhu, výhodách a nevýhodách pre zákazníkov.

Biznis tipy

Praktické rady a tipy skúsených odborníkov z rôznych podnikateľských sfér (marketing, manažment, legislatíva, financie, IT technológie…).